Yaoi právo první noci

Nejoblíbenější videa

Yaoi právo první noci

Profil uživatele DaisukeHideki • Our Stories

Little Devils IŽánr Yaoi . Pro klid v duši doporučuji tak 15+. Řešeny jsou dva páry. Itsuki je mladý striptér, který obvykle za příplatek zůstává přes noc u mužů, kteří si ho objednají. Kiyoshi, dvaatřicetiletý právník, se ho snaží změnit.
ourstories.stmivani.eu/index.php?f=profile&user=DaisukeHideki&a=all

Yaoi / Shounen ai | Anime - Manga

III. Autorská práva, fanouškovská tvorba a společnost. Dnem i nocí. Neustále. Bez konce. Mučivě. Stále Slamákovi rezonoval jeho hlas v hlavě. I po dvou letech. I po všech zážitcích s ním. Neustále cítil jeho doteky na svém těle.
anime-manga.cz/fanfiction-zanr/yaoi-shounen-ai

Kořist - Kapitola 7 - Yaoi povídky - Haar.cz

"Pánové. . Doufám, že vám nemusím zdůrazňovat závažnost celé situace a fakt, že se něco takového stalo v naší historii pouze dvakrát," promluvil muž, který seděl v čele stolu. . Štítky akcedramahard yaoinásilíyaoi
haar.cz/povidky-peg-korist-kapitola-7/

Yaoi povídky

Zde se nachází povídky slash/ yaoi a shounen ai... jde o homosexualní tématiku. Kdo toto téma nemá rád ...odejděte prosím .Cesta pryč je červeným křížkem v pravo nahoře Jooo ! *-* za 10 minut půl noc ,cha
k-pop-yaoi.estranky.cz/

Do you like Yaoi?

Jenže co kdyby se vládla rozhodla, že tak ovládne svět? Co když začne lidem manipulovat s pamětí a myslí, a omezí tak jejich práva a svobodu? Vždy tam bude někdo, komu se to nebude líbit, a vzpouří se.
tentencinblog.blog.cz/

Nagatino minové pole

Bože, děkuji ti za rodinu, za den za noc , za mozek, za hezké kluky, za anime, za květiny, za hudbu a za to ŽE Nejsem Chlapec Z Yaoi Doujinshi! Jaký je to yaoi , když jsou oba mrtví?""Nekrofilní yaoi ?""Ne... To by byl jeden živej...Helsing yaoi !"
m.nagat.blbne.cz/doujinshi/

Hyakujitsu no Bara « TBA TEAM

Dva vojáci ze znepřátelených zemí jsou svázáni slibem věrnosti jako sluha a pán. Taki Reizen je nezvykle krásný velitel nesoucí nepříznivý osud svého národa. Yaoi anime (35) Tu noc mají Klaus a Taki první romantickou zkušenost.
tbateam.cz/2012/07/hyakujitsu-no-bara/

Kapitola třetí - Překlady BL a YAOI

„Kde jsi přes noc byl?" otáže se můj bratr znovu: „U kamaráda, vadí ti to?" otážu se kousavě a dál jsem si ho nevšímal: „Příště dej vědět, čekali jsme na tebe s večeří," prskne za mnou Hideki zlostně a odkráčí pryč.
tsuki-no-kodoku.mypage.cz/rubriky/povidky-yaoi-vase/spolecne/pristi

Kuraičin koutek

"Zatím bez názvu" 1. díl - Originální - yaoi , ze středověku, přibližně z období Bartolomějské noci ALE nebudou tam žádný konkrétní postavy nebo osoby je to povídka jenom z týhle doby, vlastně ani nevim proč zrovna Bartolomějská noc
kuraiko-san.estranky.cz/

oneshoty (paringy), K-pop 4ever

k de účinkují členové SuJu, a taky je to oficiálně moje první povídka kterou jsem nepsala ve škole, takže jsem na ni náležite hrdá. Takže snad se bude líbit. Opět upozorňuji že jde o Yaoi , takže pak nepisat nemístné komentáře.
hafinka113.bloger.cz/oneshoty-paringy